Dodany: 2013-03-25 10:38:08

 

Czym jest twarda windykacjaGdy dłużnik myśli, że uda mu się uniknąć uregulowania należności, to jest w wielkim błędzie, ponieważ firma windykacyjna z racji wieloletniego doświadczenia ma przygotowane metody również na zatwardziałych i trudnych klientów.

 

Firma windykacyjna w takich przypadkach stosuje poważniejszą w skutkach windykację sądową, komorniczą czy windykacje karną. Są to metody windykacji twardej, która niesie dotkliwe konsekwencje dla dłużnika. Same wezwania do zapłaty czy ponaglenia telefoniczne nie są tak skuteczne, jak groźba wyroku sądowego, która zmusza dłużnika do prędkiej spłaty zaległości.

 

Orzeczenie sądu, które nakazuje dłużnikowi zwrot należnych sum wraz z dodatkowymi kosztami sądowymi, które egzekwowane są przez kancelarię komorniczą. Nawet po latach firma windykacyjna może zastosować windykację pokomorniczą, która odnosi się do nowego stanu finansowego dłużnika. Windykacja twarda niesie za sobą dodatkowe nieprzyjemne konsekwencje, które mogą wpłynąć na wizerunek firmy oraz jej stan finansowy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest twarda windykacja
Nick: