Dodany: 2013-01-04 13:20:54

 

FaktoringDla firm najbardziej kluczowa jest płynność, pozwala nam ona na spłatę bieżących zobowiązań jakie powstają w naszej firmie. Coraz częściej występują problemy z płatnościami, to one komplikują płynność i mogą przynieść negatywne korzyści dla nas, w celu uniknięcia takich kłopotów stworzono rozwiązanie idealne jakim jest faktoring przekonuje szef biuro rachunkowe warszawa.

 

Faktoring polega na sprzedaży naszej należności bankom, w zamian za opłatę faktoringową my od banku otrzymamy odpowiednią kwotę równą naszej należności tłumaczy pracownik biuro rachunkowe warszawa. Faktoring jest korzystny dla firm, to bank martwi się ściganiem należności, firmy korzystają z niego wówczas kiedy koszt powstały przez opóźnienie czasowe jest większy niż opłata faktoringowa.

 

Często tak jest dotyczy to głównie dużych firm, przekonuje pracownik biuro rachunkowe warszawa. Faktoring przeważnie zajmuje się wierzytelnościami opiewającymi na dwa do trzech miesięcy, powyżej tego czasu wprowadza się for fighting. Obydwa są dotyczą tego samego procesu z tym, że for fighting dotyka wierzytelności często zagranicznych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Faktoring
Nick: