Dodany: 2013-01-04 13:19:03

 

Pożyczki społecznościowePożyczki społecznościowe to najnowszy hit. Pojawiły się na fali powstających portali społecznościowych, wraz z ich rozwojem powstały nowe funkcje w tym także pożyczki społecznościowe.

 

Takiej pożyczki nie otrzymamy z banku, jest ona w pełni nowatorskim rozwiązaniem, skierowanym do klientów detalicznych. Polega na tym, że jedna osoba postanawia komuś pożyczyć pewną kwotę na skaner dowodu osobistego, przez internet a druga zobowiązana jest umową do jej zwrotu. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu jakim jest skaner możemy bez zbędnych wizyt wykonać wszystko i zaciągnąć pożyczkę u przeciętnego obywatela przekonuje szef biuro rachunkowe warszawa.

 

Klienci biuro rachunkowe warszawa nie mogą korzystać z takich rozwiązań, ale dla osób w potrzebie gotówkowej jest to jakieś wyjście. Jedni zarabiają a drudzy wyciągają siebie z kłopotów finansowych zauważa szef biuro rachunkowe warszawa. Ryzyko na rynku takich pożyczek jest spore, nie ma gwarancji bankowych to w sumie jeszcze niebezpieczniejsze niż parabanki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pożyczki społecznościowe
Nick: