Dodany: 2012-10-18 11:01:08

 

Fundusze funduszyFundusze inwestycyjne to równie szeroka i rozwinięta dziedzina, jak same finanse. Oprócz tego, że wyróżniamy różne fundusze to możemy je podzielić także na kilka rodzajów według kategorii prawnych.

 

Zgodnie z ustawą o funduszach inwestycyjnych wyróżniamy fundusze otwarte, specjalistycznie fundusze inwestycyjne otwarte i fundusze inwestycyjne zamknięte. Jak widać ich specyfikacja jest zróżnicowana, dlatego zarządzanie takimi funduszami należy do trudnych i niezwykle odpowiedzialnych zadań. Zazwyczaj powierzamy swoje pieniądze ulokowane w funduszach inwestycyjnych wyspecjalizowanym i profesjonalnym doradcom inwestycyjnym, których zatrudnia biuro rachunkowe kraków.

 

Zanim jednak biuro rachunkowe kraków zatrudni takiego doradcę, który zajmie się finansami jego klientów, zawsze precyzyjnie sprawdza kwalifikacje swoich pracowników, ich wiedzę na temat funduszy oraz niezbędne licencje. Dzięki temu biuro rachunkowe kraków może zaoferować nam profesjonalną i rzetelną pomoc w zarządzaniu naszymi inwestycjami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fundusze funduszy
Nick: