Dodany: 2010-08-19 08:55:11

Czy warto posiadać konto bankoweJeszcze kilkanaście lat temu mówiło się, że ludzie trzymają oszczędności w tak zwanych „skarpetach”. Banki przerażały ludzi. Wszelkie formalności powodowały, że ludzie nie mieli do nich zaufania. Dziś na szczęście uległo to zmianie i możemy spać spokojnie, bez obawy o pieniądze.

 

Większość ludzi decyduje się na konta bankowe. Konta bankowe to nic innego jak spersonalizowane rachunki w bankach, które każdy może sobie otworzyć i trzymać na nich pieniądze. Konta bankowe są dostosowywane do klienta. Dltaego jeśli życzymy sobie tego, bank może wprowadzić wiele dodatkowych funkcji do konta.

 

Do najpopularniejszych funckji, o które rozszerzane są konta bankowe jest dostęp eletroniczny – stałe śledzenie zmian na rachunku za pomoca bezpiecznego połączenia z internetem, zlecenia przelewu – zdefinowane stałe przelewy na rachunek jakiegoś odbiorcy, częśto opłata rachunków itp., wydawanie kart płatnuczych – dzięki nim nie trzeba fatygować się do bankomatu, praktycznie w każdym miejscu zapłącić można poręczną kartą płatniczą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto posiadać konto bankowe
Nick: