Dodany: 2010-08-19 08:41:29

Kredyt pod zastaw    Wielu ludzi marzy by mieć zdolność kredytową. Kiedy okazuje się, że ją ma okazuje się, że na rynku dostępnych jest tak wiele kredytów, że zaczynamy gubić szczegóły i różnice pomiędzy poszczególnymi formami kredytowymi.

 

Kredyt hipoteczny, często proponowany jest kredytobiorcom ponieważ jest to kredyt prosty do spłaty, zazwyczaj długoterminowy. Zabezpieczeniem tego rodzaju kredytu jest zazwyczaj hipoteka. Zaciągane są najczęściej na spore kwoty pieniężne. Te zaś przeznaczane są na budowę lub kupno domu. Kredyt hipoteczny możemy zaciągać w takiej walucie w jakiej sami zdecydujemy. Kredytodawca i kredytobiorca wspólnie ustalają rodzaj denominacji.


    Kredyt hipoteczny dostajemy na dosyć prostych zasadach, a w zamian za jego uzyskanie płacimy dla jednego z banków ustaloną prowizję. Oprócz tego, kredytobiorcom często zlecana jest opłata określonego ubezpieczenia wchodzącego w skład naszego kredytu.


    Kredyt hipoteczny jest o tyle ciekawym pojęciem, że często bywa jedyną deską ratunku dla większości małżeństw marzących o własnym  domu. A jego budowa czy kupno bez zaciągnięcia kredytu bywa trudne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kredyt pod zastaw
Nick: