Dodany: 2010-08-19 08:39:31

Kredyt mieszkaniowyKredyt mieszkaniowy – kolejny z ogromnej puli kredytów dostępnych na rynku bankowym. Czym właściwie jest kredyt mieszkaniowy? To proste – to często jedyny sposób na kupno własnego mieszkania.

 

To co obecnie dzieje się na rynku nieruchomości, powoduje szybsze bicie serca u nie jednego młodego małżeństwa, ale nie tylko. Osoby, które marzą o własnym mieszkaniu, nawet te dobrze zarabiające, muszą posiłkować się dziś kredytem. Co kredyt mieszkaniowy daje nam w praktyce? Przede wszystkim możliwość zamieszkania we własnym ''gniazdku'' od razu po wzięciu kredytu z możliwością spłaty rat, rozłożonych równomiernie na długie lata. Kredyt mieszkaniowy może zostać zaciągnięty nie tylko na zakup mieszkania, ale  również z myślą o kupnie działki budowlanej czy z myślą o remoncie mieszkania bądź domu.

 

Coraz częściej banki oferują również kredyty tym, którzy kredyt mieszkaniowy już mają, jednak jest on dla nich niekorzystny. Istnieje więc szansa zamiany jednego kredytu mieszkaniowego, na drugi – bardziej korzystny. Kredyt mieszkaniowy to jedna z najpopularniejszych usług bankowych na rynku. To za pewne zasługa ich długoterminowości i wygody w spłacie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kredyt mieszkaniowy
Nick: