Dodany: 2010-08-19 08:35:12

Kilka kredytów w jednymKredyt konsolidacyjny to odpowiedź na potrzeby tych, którzy chcą zaoszczędzić na comiesięcznych ratach różnych kredytów i pożyczek. Dla tych właśnie, którzy zmęczeni różnorodnością dat, wielkości rat i miejsc spłaty drobnych pożyczek, chcą połączyć swoje zadłużenie w jedno stałe, które na bieżąco można monitorować, a co ważne spłacać w jednym miejscu.

 

Kredyt konsolidacyjny umożliwia włączenie wszystkich kredytów konsumpcyjnych w jeden kredyt zabezpieczony hipotecznie. Wydaje się to skomplikowane, ale wcale takie nie jest. Kredyt konsolidacyjny zawiera się podobnie jak inne kredyty konsumpcyjne. W tym przypadku również musimy przygotować zaświadczenia o zarobkach, ale również dokumenty dotyczące nieruchomości , która typujemy jako zabezpieczenie przy kredycie konsolidacyjnym. Kredyt konsolidacyjny ma wiele zalet.

 

Najważniejszą jest wygoda klienta, który nie musi spłacać 3 pożyczek konsumpcyjnych, a biorąc kredyt konsolidacyjny spłaca tylko jedna ratę w jednym terminie o jednej wartości. Różnorodność banków istniejących obecnie na rynku pozwala kredytobiorcom na swobodny wybór rat i zasad spłat kredytu, który odpowiada im najbardziej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kilka kredytów w jednym
Nick: