Dodany: 2012-05-16 14:39:45
 

AkcyzaPaństwo ma w swych rękach wiele takich narzędzi, których pierwotne zadanie było zupełnie inne niż to, które stało się z czasem. Tak jest w przypadku akcyzy, która początkowo została ustalona jako opłata za sprzedaż produktów, które szkodzą ludziom i mają zły wpływ na rozwój.

 

Dziś akcyza to podatek nakładany na produkty dobrze sprzedające się po to, by napełnić budżet państwa podatkiem pochodzącym z handlu tego typu produktami, które podlegają akcyzie. biuro rachunkowe szczecin posiada listę produktów, które objęte są akcyzą, wśród tych produktów znajduje się między innymi alkohol, papierosy, benzyna, a także energia elektryczna, czyli wszystko to, co dobrze się sprzedaje, a często staje się normą, nie luksusem jak niegdyś.

 

Biuro rachunkowe szczecin uważa, że akcyza jest doskonałym środkiem dla skarbu państwa, z tym, że jest to spory problem dla nabywców. Biuro rachunkowe szczecin wie, że akcyza na paliwo, która z roku na rok jest coraz większa sięga do kieszeni wszystkich, sprawiając, że mamy najdroższe paliwo na świecie, a wciąż w budżecie naszego państwa nie ma takich środków jak w innych krajach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Akcyza
Nick: