Dodany: 2010-08-19 07:38:11

Czym są pożyczki gotówkoweLosowe sytuacje często pozbawiają nas pieniędzy. Choroba, długotrwałe leczenie, czy rehabilitacja, naprawa samochodu, czy nawet wymiana cieknącego kranu lub nieszczelnej kuchni gazowej kosztują. A brak pieniędzy i brak perspektyw na uzyskanie kredytu w banku to najgorsze co może spotkać osobę znajdującą się w potrzebie finansowej.

 

Często powodem, dla którego banki nie chcą udzielać kredytów jest negatywna historia kredytowa w BIK. Co mogą zrobić te osoby, które mają małe możliwości finansowe, spłatę jednego kredytu na głowie a są już rejestrowane w BIK? Jednym wyjściem jest pożyczka gotówkowa. Szybka, prosta bez poręczycieli i zbędnych formalności. Bez sprawdzania w rejestrze BIK. Najczęściej pożyczka gotówkowa udzielana jest przez instytucje nie będące bankami. Gotówka od ręki często ratuje wiele osób znajdujących się w trudnej sytuacji.

 

Pożyczka gotówkowa to sprawdzony sposób, jednak trzeba pamiętać, o tym, aby koniecznie sprawdzić ofertę danej instytucji. Często znajdują się w niej ukryte koszty i wysokie oprocentowanie pożyczki. Warto zatem poszukać u kilku pożyczkodawców, tak aby nasza pożyczka gotówkowa była korzystna i nie uderzyła nas po kieszeni przy spłacie

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są pożyczki gotówkowe
Nick: