Dodany: 2011-12-01 08:36:17

 

Odpowiedzialność cywilna biur rachunkowychJaka jest odpowiedzialność cywilna biur rachunkowych? Prowadząc biuro rachunkowe częstochowa musimy nastawić się na niezbyt oczekiwane sytuacje i czarne scenariusze, kiedy na skutek naszego błędu ucierpi zleceniodawca i jego przedsiębiorstwo.

 

Dlatego też każdy doradca podatkowy, księgowy, właściciel biura, jakim jest biuro rachunkowe częstochowa musi posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, tak zwane OC zawodowe. Takie ubezpieczenie możemy uzyskać praktycznie w każdej firmie ubezpieczeniowej. Co więcej, nie kosztuje ono dużo, a możemy ubezpieczyć się na naprawdę dużą sumę pieniężną. W przypadku kiedy popełnimy błąd, nasze ubezpieczenie pokryje w całości niejakie odszkodowanie dla naszego zleceniodawcy.

 

Pamiętajmy, że takie sytuacje nie zdarzają się często i oczywiście należy ich unikać, jak ognia sprawdzając raz po raz nasze obliczenia, kalkulacje, sprawozdania finansowe, księgi rachunkowe, które przygotowujemy na zlecenie przedsiębiorcy. Bowiem nasze biuro rachunkowe częstochowa powinno posiadać jak najlepszą opinię wśród klientów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odpowiedzialność cywilna biur rachunkowych
Nick: