Dodany: 2011-12-01 08:31:09

 

Kto może założyć biuro rachunkoweWiele osób chciałoby mieć własną działalność w postaci chociażby biura rachunkowego, które z reguły przynosi rzeczywiste zyski w wymiernej postaci pieniężnej. Jednak biuro rachunkowe częstochowa może być założone oraz co więcej prowadzone przez osobę, która skończyła odpowiednie studia ekonomiczne, ma wykształcenie i kwalifikacje niezbędne do zajmowania się profesjonalnie rachunkowością.

 

Ponadto same wykształcenie nie jest wystarczającym argumentem do otworzenia własnego biura, jakim jest biuro rachunkowe częstochowa, ponieważ osoba, która ukończyła studia musi odbyć przynajmniej trzyletni staż w biurze rachunkowym, aby zdobyć uprawnienia doradcy podatkowego. Jednak ostatnim ogniwem do zdobycia takich a nie innych uprawnień jest zdanie egzaminu państwowego na doradcę podatkowego. Dopiero taka wykwalifikowana osoba może założyć biuro rachunkowe częstochowa i zatrudniać swoich pracowników, którzy także posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania zawodu księgowego.

 

Założenie biura rachunkowego wiąże się także z wieloma aspektami prawnymi, między innymi z założeniem własnej działalności gospodarczej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto może założyć biuro rachunkowe
Nick: